قوانین ارسال سفارشها

یکی از خدماتی که تولیدی سه پایه نقاشی آریا ارائه میدهد ارسال کالادرسریعترین زمان است .پردازش سفارش ها ظرف یک تا دو روز کاری انجام می گیرد پردازش شامل بررسی وضعیت پرداخت صدور فاکتور و انتقال فاکتور به انبار بسته بندی و تحویل مرسوله به مسئول تحویل کالا می باشد.
هزینه ارسال برای شهر تهران متغیر بوده و بر اساس هزینه تاکسیهای اینترنتی میباشد. هزینه ارسال برای شهرهای غیر از تهران برای سه پایه های کم حجم که از طریق تیپاکس ارسال می گردد و به عهده خریدار می باشد.
سه پایه و یا مرسوله سنگین وزن هم از طریق باربری و یا ترمینال های بین شهری با توافق خریدار ارسال میگردد که کل هزینه ارسال در مقصد از خریدار دریافت میگردد. در صورت نیاز مشتری امکان ارسال فوری در شهر تهران نیز هست که حتما با هماهنگی با شماره های تماس ،هماهنگیهای لازم رو انجام بدهید،هزینه ارسال بر اساس فاصِله درون شهری محاسبه و ارسال میگردد. مسئولیت ارسال بارها ومسئولیت سالم بودن انها تا باربری و یا تیپاکس به عهده تولیدی آریا میباشد.و بعد از آن به عهده شرکت باربری که خریدار انتخاب میکند است. مسولیت ارسالی های شهر تهران تامقصد به عهده تولیدی سه پایه نقاشی آریا میباشد. در صورت حضور نداشتن خریدار و پاسخگو نبودن شماره تماس،بار دوباره به انبار برگشت داده میشود و برای ارسال دوباره هزینه ارسال دریافت میگردد.مأمور تحویل مرسوله مسئولیت تحویل مرسوله تا محل آدرس ثبت نامی خریدار را دارد و وظیفه ای در رابطه با حمل داخل ساختمان ندارد.

توجه داشته باشید در صورتی که خریدار در دفتر فروش حضور نداشته باشد و درخواست ارسال سه پایه ها رو از طریق پست تیپاکس و یا باربری های دیگر را داشته باشد ،مسئولیت سالم رسید تا مقصد به عهده خریدار می‌باشد و سه پایه نقاشی آریا مسئولیتی در این مورد ندارد.

ارسال در شهر تهران هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۷ انجام می پذیرد و سفارش های هر روز در روز بعدی ارسال می گردد. ارسالی شهرستانها از طریق تیپاکس و باربری هم روز بعد از سفارش انجام می گیرد.

در صورت نیاز به ارسال فوری با تماس و هماهنگی با شماره تماس ۰۹۱۲۹۴۶۴۴۷۰ هماهنگی های لازم برای ارسال فوری را انجام دهید.